Profil firmy


BV Arrangement spol. s r.o.

vznikla z aktivity pana Eduarda Brůhy a paní Ludmily Vránové dne 25. listopadu 1991. Oba zakladatelé, velmi zkušení v interiérové tvorbě a v realizaci zakázkových interiérů spolu s dalšími zaměstnanci firmy postupně vytvořili tým, který se prezentoval množstvím úspěšných projektů a realizací. Po skonu pana Brůhy vedla paní Vránová firmu dále úspěšně až do okamžiku, kdy se rozhodla užívat zaslouženého odpočinku.

Společnost v dubnu 2010 převzala nová skupina vlastníků se zkušenostmi z oboru a s přátelskými vztahy k původním majitelům a navázala na úspěšnou tradici předchozích skoro devatenácti let. V druhé polovině roku 2010 došlo pak k výraznému rozvoji podnikatelských aktivit, podnikání se rozšířilo mimo jiné do oblasti dodávek a montáží dřevěných interiérových dveří a celkově se aktivity firmy rozšířily více mimo Prahu.

Společnost kromě zavedené kanceláře v Praze provozuje síť vlastních obchodních kanceláří se vzorkovnami interiérových dveří SAPELI a dalších výrobců v Olomouci, Prostějově a Šumperku, doplněnou vzorkovnami smluvních partnerů v Kroměříži a Novém Jičíně s perspektivou rozšíření do dalších míst. Odborně zdatný personál, kvalifikovaně provedená montáž a záruční i pozáruční servis jsou samozřejmostí.

 

Vysoce kvalifikovaní pracovníci interiérového studia jsou běžně k dispozici zákazníkům v kancelářích v Praze a Olomouci, ale za realizací zajímavých projektů vyrážejí po celé republice i do zahraničí. Zvládají vše od návrhu podle vize klienta až po kompletní realizaci interiérů obytných, kancelářských, obchodních a společenských prostor, včetně zajištění zakázkových atypických prvků nebo celků nebo provázanosti typizovaných výrobků s atypickými do organického celku.

Výrobu zakázkových interiérů a jejich prvků nejen ze dřeva, ale i z kovu, skla, plastu a všech dalších běžně užívaných materiálů, zajišťuje ve velmi vysoké kvalitě síť výrobních závodů sdružených kolem naší společnosti. Široká škála použitých materiálů, technických řešení a povrchových úprav je schopna naplnit i nejneobvyklejší přání zákazníků.

Zcela ojedinělým konceptem přístupu k našim zákazníkům je vybudování SAPELI CENTRA v roce 2013 v Olomouci, kde lze nalézt nejen nejobsáhlejší nabídku dveří SAPELI, ale i skříní, obkladů, předsíňových stěn, tapet a také rovněž zdarma využít odborných poradenských služeb při koupi či konzultaci s bytovým designérem. SAPELI CENTRUM patří k vůbec největším vzorkovnám dveřních kompletů v zemi.